piatok 2. augusta 2013

I´m alive!


I know I know, as a young blogger i failed :D To disappear for 2 months without the giveaway result isn´t that professional. The first month after exams I enjoyed the Bridgite Jones way of life, the other one I was too ashamed to come back. Then the process of packing for 3 months to Andalusia etc. And what, who is without sin, let him throw a stone! Now I´m here, ready to compensate! I mean, my mother will compensate and send the giveaway instead of me.. the name is ready, even if the generator still not. I have also billions of beautiful pictures from different places but ok, let´s speak about this later! I started with my very favourite dress in my new favourite city - Seville. Today just a brief post, i have to go to swimming pool.

Where are you enjoying your vacation?


Viem, ako začínajúci bloger som zlyhala :D Odmlčať sa na 2 mesiace bez vyhodnotenia giveawaya nie je veľmi profesionálne. Prvý mesiac po štátniciach som sa oddávala zmrzline a seriálovým radovánkam, ten druhy som sa sem hanbila prísť. A tiež som pakovala na 3 mesiace do Andalúzie. Tak ale čo.. kto je bez viny, nech hodí kameňom. Teraz som tu, pripravená všetko vyžehliť.. teda ani nie tak ja, ako moja matka, ktorá bude posielať giveaway (výsledok už mám ale som lenivá orezať generátor). Mám taktiež aj milión rôznych fotiek z rôznych miest v archíve ale veď o tom potom. Začala som mojimi obľúbenými šatami v mojom novom obľúbenom meste - Sevilla. Dnes iba takto v skratke, musím ísť do bazéna. 

Kde trávite dovolenku Vy?


dress - mango, purse - H&M, sandals - ?

3 komentáre:

 1. dobre vediet ze si nazive!!! ja prazdninujem na francuzskom ostrove Oleron. ak nepracujem oddavam sa plazovym slastiam v podobe piesku medzi nohami a pocuvaniu zblnkotu vln. tesim sa na tvoje dalsie posty!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. překrásné šaty!:) moc ti to sluší! každá blogerka má někdy zásek, to se stává :D moc se mi líbí tvůj styl! dávám like na facebooku(přes můj soukromý profil - petra lorencová) a sleduji na bloglovin;) můžeš mě také podpořit, když bys chtěla:) měj se hezky!

  www.lorietta.cz


  My Facebook page


  My Bloglovin profile

  OdpovedaťOdstrániť